№ 235 від 01 липня 2016 року "Про затвердження Положення про загальний відділ апарату районної державної адміністрації"

01 липня  2016 року                                                                                             № 235

Про затвердження Положення
про загальний відділ апарату
районної державної адміністрації

Відповідно до статей 6, 41, 44 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови райдержадміністрації від 01.06.2016 №61-к «Про упорядкування структури апарату райдержадміністрації та перейменування посади» :

1. Затвердити Положення про загальний відділ апарату районної державної адміністрації.

2. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.08.2008  №377 «Про затвердження Положення про загальний відділ апарату районної державної адміністрації» та  від 29.05.2006  №251 «Про затвердження Положення про сектор контролю апарату районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                             Я. Яковчук