№ 299 від 22 серпня 2016 року "Про затвердження детального плану території"

22  серпня 2016 року                                                                             № 299

Про затвердження

детального плану території

У зв’язку із завершенням розроблення та розгляду  детального плану території для будівництва об’єктів придорожнього сервісу (готелю) на території  Костянтинівської сільської ради Сарненського району Рівненської області, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», державних будівельних норм України ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», враховуючи протоколи громадських слухань щодо врахування громадських інтересів Костянтинівської сільської ради від 15 серпня 2016 року та засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації від 12 серпня 2016 року:

1. Затвердити детальний план території для будівництва об’єктів придорожнього сервісу (готелю) на території  Костянтинівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                 Я. Яковчук