13 вересня 2016 року                                                                          № 345

Про затвердження складу комісії
із проведення моніторингу діяльності
відділення стаціонарного догляду
для постійного або тимчасового
проживання Сарненського районного
територіального центру соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 29.07.2016 №11114/0/14-16/014 щодо здійснення контролю за дотриманням прав людини у стаціонарних відділеннях територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та з метою недопущення порушення прав людини та забезпечення якісного догляду підопічних у таких відділеннях:

1. Затвердити склад комісії із проведення моніторингу діяльності відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)згідно додатку.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                                   Я.Яковчук

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

13.09. 2016  №345

СКЛАД

Параниця Наталія Миколаївна – заступник голови районної державної                                                        адміністрації, голова  комісії;

Дриганець Валентина Володимирівна – начальник управління праці та

соціального захисту населення районної державної адміністрації, заступник            голови комісії;

Мосійчук Оксана Василівна -     завідуюча відділенням денного перебування

Сарненського районного територіального      центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), секретар комісії;

Члени комісії:

Лохвич Людмила Володимирівна – перший заступник начальника управління

праці та соціального захисту населення районної

державної адміністрації;

Малецька Лариса Іванівна – директор Сарненського районного територіального

центру соціального обслуговування (надання   соціальних послуг);

Керівник апарату адміністрації                                                           В.Стельмах