№ 403 від 01 листопада 2016 року "Про введення в дію змін до штатного розпису Сарненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді "

01 листопада  2016 року                                                                                         № 403

Про введення в дію
змін до штатного розпису
Сарненського районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Керуючись частиною третьою статті 3 Закону України від 10.12.2015 №889-VIII «Про державну службу, статті 32 Кодексу законів про працю України», затвердженого переліку посад працівників державного органу, які виконують функції з обслуговування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2016 року №462 «Питання оплати праці працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»,  п.8 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року (із змінами),  наказу Міністерства соціальної політики України від 18 травня 2015 року №526 “Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей і закладів соціального обслуговування», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 травня 2015 року за №597/27042 (зі змінами), змін організаційної структури та з метою впорядкування умов оплати праці працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

1.     Затвердити  та ввести в дію з 01 листопада 2016 року штатний розпис Сарненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2.     Письмово повідомити працівників про зміну істотних умов державної служби та втрату статусу державного службовця посад директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головного спеціаліста-бухгалтера, начальника відділу соціальної роботи, юристконсульта, провідного спеціаліста, спеціаліста 1 категорії.

3.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                                     Я.Яковчук