На Рівненщині призначено керівника податкової міліції

Наказом Державної фіскальної служби України від 21.11.2016р. № 3741-о. призначено першим заступником начальника ГУ ДФС у Рівненській області, який здійснює координацію діяльності підрозділів податкової міліції Янчука Андрія Миколайовича. До цього полковник податкової міліції Янчук А.М. працював начальником відділу з контролю за діяльністю бюджетоутворюючих підприємств УОВЕЗ ГОУ ДФС України. Стаж роботи в органах податкової служби 17 років. Одружений, виховує доньку.
Серед пріоритетів у своїй роботі вбачає зміну ставлення громадськості до роботи відомства, налагодження діалогу з представниками бізнесу, недопущення протиправних дій у діяльності податкових органів і як результат стабільні надходження платежів до бюджету.