№ 413 від 10 листопада 2016 року "Про районну Програму «Діти Сарненщини» на 2016-2020 роки"

10 листопада 2016 року                                                                                     № 413

Про районну Програму «Діти Сарненщини» на 2016-2020 роки

Відповідно до статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», статей 13, 14 Основ законодавства України про охорону здоров’я, пункту шостого статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №160 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 30.09.2016 №599 «Про Програму «Діти Рівненщини» на 2016-2020 роки» та  з метою підвищення якості надання медичної допомоги дітям:

1.Схвалити районну програму «Діти Сарненщини» на 2016-2020 роки (далі - Програма), згідно додатку.

2. Відділу охорони здоров’я районної  державної адміністрації:

2.1. Подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

2.2. Видатки на реалізацію Програми здійснювати у межах асигнувань, передбачених в районному бюджеті; забезпечити належне і своєчасне виконання заходів Програми.

2.3. Забезпечити подання інформації про хід виконання Програми:

- районній державній адміністрації щороку до 15 січня;

- управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації щороку до 20 січня.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації в межах наявних фінансових ресурсів в районному бюджеті передбачати кошти для реалізації Програми  на 2016-2020 роки.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Параницю Н.М.

Голова  адміністрації                                                                                Я. Яковчук