З початку поточного року до місцевих скарбниць Рівненщини надійшло 292,7 млн. гривень єдиного податку

Єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво зростають та поповнюють бюджети місцевих громад.
Так за одинадцять місяців 2016 року суб’єкти господарювання, які обрали спрощену системи оподаткування сплатили до місцевих бюджетів області 292,7 млн грн єдиного податку, що на 106,5 млн. грн. більше, ніж у минулому році.
Так, фізичні особи-підприємці спрямували до бюджету 182,2 млн. грн., що на 52,8% більше, ніж у 2015 році. Від юридичних осіб надійшло 60,5 млн. грн. єдиного податку, що на 60% більше показника минулого року. Сільськогосподарськими товаровиробниками сплачено 51, 9млн. грн.
Єдиний податок, згідно чинного законодавства України, спрямовується до бюджетів місцевих громад , кошти з якого серед іншого спрямовуються на фінансування установ і закладів виробничої та соціальної інфраструктури, що утримуються за рахунок бюджетних асигнувань, а також на фінансування заходів щодо соціального захисту населення.