№ 468 від 07 грудня 2016 року "Про утворення комісії з категоріювання об’єктів, де циркулює інформація з обмеженим доступом, що не становить державної таємниці"

07 грудня 2016 року                                                                                   № 468

Про утворення комісії з категоріювання

об’єктів, де циркулює інформація з обмеженим

доступом, що не становить державної таємниці

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”, вимог нормативного документу технічного захисту інформації     1.6-005-2013 “Захист інформації на об’єктах інформаційної діяльності. Положення про категоріювання об’єктів, де циркулює інформація з обмеженим доступом, що не становить державної таємниці”, затвердженого наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 15. 04.2013 № 215:

1. Утворити комісію з категоріювання об’єктів Сарненської районної державної адміністрації, де циркулює інформація з обмеженим доступом, що не становить державної таємниці, у складі згідно з додатком.

2.  Комісії здійснити категоріювання об’єктів Сарненської

райдержадміністрації та встановити категорії приміщень на яких циркулює інформація з обмеженим доступом, що не становить державної таємниці, та скласти відповідні акти.

3. Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                   Я. Яковчук

до розпорядження голови

07 грудня 2016 року  № 467

С К Л А Д