05.01.2017 - 185 мільйони гривень військового збору від жителів Рівнещини надійшло до бюджету

Платники податків Рівненщини вносять вагомий внесок в справу відновлення миру, зокрема за 12 місяців 2016 року до Державного бюджету надійшло 185 млн. грн. військового збору. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 25,6 млн.грн.
Разом з тим, у фіскальній службі області звертаються до усіх роботодавців регіону, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату і таким чином занижують військовий збір, своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників.
Нагадаємо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.
ГУ ДФС у Рівненській області