11.01.2017 - Платникам податків!

З метою ознайомлення із нововведеннями у податковому та митному законодавстві рекомендуємо платникам податків використовувати у щоденній практиці:
- оновлений журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори», який з 2016 року виходить із щомісячними додатками – практикумами, що висвітлюють конкретні блоки проблемних питань податкового та митного законодавства та є надійним джерелом своєчасного отримання платниками податків необхідної інформаційної бази;
- суб-сайт Головного управління ДФС у Рівненській області та сторінку ДФС у Рівненській області у соціальній мережі Facebook, що у щоденному режимі містять актуалізовану необхідну платникам інформацію.
Це дасть змогу значно зменшити кількість допущених платниками помилок та порушень.
Сарненська ОДПІ