08.02.2017 - Перейменування Кузнецовського відділення

Відповідно до Закону України від 09 квітня 2015 року №317- VIII „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року №941 „Про перейменування деяких територіальних органів Державної фіскальної служби” та наказу Державної фіскальної служби України від 25.01.2017 №39 «Про перейменування деяких територіальних органів ДФС” 02.02.2017 року проведено державну реєстрацію змін до установчих документiв юридичної особи Сарненська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Рівненській області (в частині перейменування Кузнецовського відділення Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області на Варашське відділення Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області).