№ 66 від 21 лютого 2017 року "Про затвердження та введення в дію змін до штатного розпису структурних підрозділів районної державної адміністрації "

21 лютого  2017 року                                                                                               № 66

Про затвердження та введення в дію
змін до штатного розпису
структурних підрозділів
районної державної адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2017 року № 71 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від         15 січня 2017 року № 15»:

1. Затвердити та ввести в дію з 01 січня 2017 року перелік змін № 1 до штатного розпису структурних підрозділів  районної державної адміністрації на 2017 рік.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                                   Я.Яковчук