№ 88 від 09 березня 2017 року "Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріально- технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру "

09 березня 2017 року                                                                            № 88

Про виділення паливно-мастильних

матеріалів з місцевого  матеріально-

технічного резерву для запобігання,

ліквідації наслідків надзвичайних

ситуацій техногенного та природного
характеру

Внаслідок проходження льодоходу на р.Случ 27 лютого 2017 року було відірвано та віднесено течією в урочище «Кривий рівець» (відстань 5,5 км) понтонно-мостову переправу, що знаходиться на балансі Чудельської сільської ради.

З метою повернення понтонно-мостової переправи на місце експлуатації, для забезпечення сполучення села Чудель з селами Зарів¢я та Дубняки:

1. Виділити з місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Чудельській сільській раді  200 літрів дизельного палива та 200 літрів бензину марки А-95.

2. Рекомендувати Чудельському сільському голові до 20 березня 2017 року подати до районної державної адміністрації звіт про використання виділених паливно-мастильних матеріалів.

3. Контроль за   виконанням   розпорядження   залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук