07  квітня 2017 року                                                                                       № 135

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13 квітня 2012 року № 176 «Про обласну раду з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків» (зі змінами) та у зв’язку із кадровими змінами:

1. Затвердити склад районної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у новій редакції згідно додатку.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 листопада 2014 року № 409 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 10.05.2012 № 170 «Про районну раду з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                Я. Яковчук

до розпорядження голови

07 квітня 2017 року № 135

районної ради з питань створення та забезпечення функціонування