27.04.2017 - Інформація щодо виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 18.05.2016 №190 «Про забезпечення лікувальних закладів району продуктами харчування».

Всі сільські, селищні та міський голови взяли участь у заготівлі картоплі для стаціонарних відділень закладів охорони здоров’я району та закладів, які знаходяться на території району обласного підпорядкування на осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Заклади охорони здоров’я району, головним розпорядником яких є відділ охорони здоров’я райдержадміністрації (КЗ «Сарненська ЦРЛ», КЗ «Сарненська Рл», КЗ «Степанська РЛ») оприбуткували більше 60 тонн від працівників установ, організацій, підприємств, населення територіальних громад району, підприємців, тощо. Першими зібрали картоплю для закладів охорони здоров’я району Любиковицька, Тутовицька, Чудельська, Стрільська, Кам’яне-Случанська, Зносицька, Немовицька, Вирівська сільські ради, а найбільше В.Вербченська – 5610 кг, Коростська - 4530 кг та Кричильська – 4480 кг.