№ 146 від 24 квітня 2017 року "Про внесення змін до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015-2018 роки"

24 квітня 2017 року                                                                                      № 146

Про внесення змін до

районної  програми соціального

захисту учасників антитерористичної
операції на 2015-2018 роки

Відповідно до статей 13, 17, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання доручення Прем’єр - Міністра України                  від 21 лютого 2017 року № 6714/0/1-17 щодо посилення соціального захисту осіб, які постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року,                   а також членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю у зазначених акціях,  та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 квітня 2017 року № 226 «Про зміни до Обласної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції»:

1.      Схвалити зміни до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015-2018 роки (далі - Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації                     від 29 квітня 2015 року № 155 та затвердженої рішенням районної ради                 від 21 травня 2015 року  № 1205, згідно з додатком.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації подати зміни до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М..

Голова                                                                                  Я.Яковчук

до розпорядження голови
24 квітня 2017 року  № 146

Зміни до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015 - 2018 роки

У додатку до Програми «Заходи з виконання районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015 - 2018 роки»:

пункт 15 викласти в такій редакції:

Виконавці
Термін виконання,
джерела фінансування

Прогнозний  обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис.грн.

У тому числі за роками

15

Здійснення заходів щодо забезпечення безоплатного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та звільнення від плати за харчування вихованців дошкільних навчальних закладів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції та батьки яких віднесені до осіб, постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період                 з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, а також членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю у зазначених акціях

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,

виконавчі комітети міської, селищних, сільських рад

Постійно

пункт 23 викласти в такій редакції:

Виконавці
Термін виконання,
джерела фінансування

Прогнозний  обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис.грн.

У тому числі за роками

23

Забезпечення безоплатним санаторно-курортним лікуванням демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період                          з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, а також членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю у зазначених акціях

Відділ охорони здоров’я  райдержадміністрації,