03 квітня 2017 року                                                                                      № 124

Про внесення змін до розпорядження голови

райдержадміністрації від 17.01.2014 №10

«Про комісію з питань розрахунків обсягів

компенсації витрат автомобільним та

електротранспортом загального користування

Сарненської райдержадміністрації»

В зв’язку з організаційними та кадровими змінами в структурних підрозділах районної державної адміністрації, керуючись ст.39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 17.01.2014 № 10 «Про комісію з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним та електротранспортом загального користування Сарненської райдержадміністрації», а саме додаток до розпорядження викласти в новій редакції, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П..

Голова адміністрації                                                                                Я. Яковчук

до розпорядження голови райдержадміністрації

03 квітня 2017 року № 124

СКЛАД

комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним та електротранспортом загального користування Сарненської райдержадміністрації

Голова комісії - перший заступник голови адміністрації;

Заступник голови комісії - перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

Секретар комісії - начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення;

Члени комісії:

Начальник відділу економіки і торгівлі райдержадміністрації;

Начальник відділу статистики у Сарненському районі;

Начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Примітка: до складу комісії також включаються голова правління ПрАТ «Сарненське автопідприємство 15640», керуючий справами Сарненського міськвиконкому, приватні перевізники ( за згодою).

Керівник апарату адміністрації                                                        В. Стельмах