Також дивіться новини на facebook.com

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА по підсумках роботи галузей господарського комплексу району за І квартал 2017 року

   

АНАЛІТИЧНА    ДОВІДКА

по підсумках роботи   галузей   господарського   комплексу   району  за  І   квартал     2017 року

 

За січень-лютий 2017 року обсяг реалізації промислової продукції (товарів, робіт, послуг) збільшився порівняно з відповідним періодом минулого року на 64 відс. Обсяг виробництва промислової продукції (за даними промислових підприємств) за перший квартал 2017 року зріс                                   на 49.2 відс. і становив 157,3 млн.грн.

Нарощування обсягів промислової продукції порівняно з першим кварталом 2016 року забезпечено в добувній галузі – на 86,2 відс, галузі машинобудування – на 16,7 відс., лісового господарства – на -33,7 відс.

В розрізі підприємств найбільші прирости виробництва продукції досягнуто на ТОВ ККНК «Технобуд»( в 2,2 р) , ТОВ «Технобуд» (+82,0),                         ДП «Клесівське лісове господарство» ( +18,6 відс.), ТОВ «МСП Фаворит» (+92,9 відс), ТОВ «Завод металевих виробів» (+13,2 відс.).

  У січні–березні 2017 року порівняно з відповідним періодом попереднього року підприємствами району збільшено виробництво виробів здобних на 4,5 відс, щебеневої продукції на 72,8 відс., граніту необробленого або начорно обробленого в 2,2 рази, паливних брикетів та гранул з деревини та іншої природної сировини на 40,7 відс, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на частини чи лущеної, завтовшки більше 6 мм – на 1,9 відс., плит деревостружкових необроблених на 3,6 відс.

Разом з тим, протягом звітного періоду допущено спад виробництва на 10,1 відс. в харчовій промисловості та на 15,2 відс. в галузі поліграфії.

          За основними видами промислової продукції зменшено виробництво  хлібобулочних виробів на 10,4 відс, ковбасних виробів на 45,8 відс., пилених заготовок на 32,9 відс.          

           У зв’язку із відсутністю реалізації щебеневої продукції протягом січня-березня 2017 року не здійснював виробничої діяльності виробничий підрозділ «Клесівськийкар’єр»філії центру управління промисловістю                                       ПАТ «Укрзалізниця». Залишки готової продукції на складах станом на 01.04.2014 становили 585,5 тис.тн на суму 28,9 млн.грн.

Сільськогосподарськими підприємствами району за січень - березень поточного року вироблено валової продукції на суму 10,3 млн.грн., що на                        7,2 відс. більше відповідного періоду минулого року. По темпах зростання виробництва валової продукції сільського господарства район посів 5 місце в області, а по питомій вазі 3 місце (7,0 відс.).

Зростання виробництва валової продукції за звітний період відбулося за рахунок галузі птахівництва. Даною галуззю вирощено 40 тонн молодняку курей, нарощено до відповідного періоду минулого року поголів’я птиці на 21,0 відс., виробництво яєць збільшилося на 16,0 відс. (1,9 млн.штук) і становило              13,7 млн.штук.

Збільшилося порівняно з відповідним періодом минулого року поголів’я корів на 0,3 відс., і на 4,0 відс. до початку року. Господарствами району за січень-березень вироблено 946 тонн молока, що більше проти відповідного періоду минулого року на 0,4 відс., продуктивність корів зросла на 1,5 відс і склала 1072 кілограми молока в розрахунку на одну фуражну корову. Найпотужнішим підприємством у галузі скотарства залишається СГПП «Маяк».

За рахунок інвесторів відбувається збільшення посівних площ по сільськогосподарських підприємствах. Упродовж першого кварталу 2017 року укладено 96 договорів оренди землі на загальну площу 421 га. В цьому напрямку активно працюють ПП «Захід-Центр-Трейд» по Великовербченській сільській раді та СГПП «Мир» по Костянтинівській сільській раді.

Разом з тим, порівняно з відповідним періодом минулого року в сільськогосподарських підприємствах на 2,2 відс. зменшилося поголів’я ВРХ та на 40 відс. поголів’я свиней, яке на 1 квітня становило 677 голів.

По сільськогосподарських підприємствах планується посіяти 2899 гектарів ярих культур. Станом на 25 квітня сільськогосподарськими підприємствами посіяно 392 гектари ранніх ярих культур

У сфері містобудування, будівництва та інфраструктури протягом першого кварталу 2017 року проводилися роботи по розробленню генеральних планів та планів зонування територій гаселених пунктів: Тутовичі, Тине, Катеринівка, Обірки, Марянівка, Яблунька, Угли, Рудня- Карпилівська, Карасин, Камяне-Случанське, Гранітне, Бутейки, Степань.

За січень – лютий 2016 року будівельними підприємствами району виконано робіт в діючих цінах на суму 140,0 тис. грн., що на 48,3 відс. менше відповідного періоду минулого року.

За рахунок коштів бюджету розвитку з місцевих бюджетів в січні- березні 2017 року проводились роботи по будівництву та реконструкції 5 об’єктів на загальну суму 354,9 тис. грн.

            Зокрема, проводились роботи по ремонту будинків культури в селах Костянтинівка та Селище ; встановлення ігрового майданчика в дитячому садочку «Казка» с Костянтинівка; будівництво світлофорного об’єкта по вул.Широка-Белгородська-Мічуріна в м Сарни; будівництво напірної каналізаційної мережі по вулиці Белгородська 61а-62 м Сарни.

       Крім того, за звітний період реалізовано п’ять проектів на суму 900,0 тис грн по будівництву мережі зовнішнього електропостачання новозбудованих вулиць та реконструкції вуличного освітлення на території п’яти місцевих радах, а саме  Селишанської, Степанської, Вирівської , Костянтинівської, Тутовицької.

        На території Степанської, Костянтинівської, Селищанської,Стрільської, Кричильської місцевих радах проведено ремонт доріг комунального значення на загальну суму 178,8 тис.грн.        

  Сарненською ДЕД на експлуатаційне утримання доріг місцевого та державного значення  використано 30,0 млн. грн, в тому числі на облаштування  асфальтобетонного покриття по вул. Технічній м Сарни – 23,5 тис. грн.

Проведено 2 конкурси з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах, що не виходять за межі території району, укладено 2 договори з перевізниками.

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій залучених у господарський комплекс станом на 31.12.2016 року (останні статистичні дані) становив 14,1 млн.дол., що на 8,4 відс. менше ніж на початок 2016 року. Реального витоку інвестицій з провідних підприємств району з іноземним капіталом не відбулося, В розрахунку на одну особу населення обсяг прямих іноземних інвестицій склав 134,6 дол.

На підприємствах промисловості зосереджено 90,4 відс. загального обсягу прямих інвестицій.

Інвестиції надійшли з 8 країн світу і найвагоміші - з Німеччини, Кіпру, Франції.

Протягом 2016 року у розвиток економіки району підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 257,1 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 8,1 відс. більше 2015 року, що в розрахунку наодну особу становить 2,5 тис. грн.

           Господарську та підприємницьку діяльність у районі здійснюють3514  суб’єктів всіх форм власності, із них фізичних осіб - підприємців - 2585, юридичних осіб – 929.

    За січень-березень відділом з питань державної реєстрації райдержадміністрації зареєстровано 167 фізичних осіб – підприємців, що в 2,4 рази. або на 97 осіб більше відповідного періоду минулого року.

Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість фізичних-осіб підприємців, які припинили підприємницьку діяльність збільшилася  у 7 разів. Проведено державну реєстрацію 6-ти юридичних осіб, що на 45,5 відс., або на 5 одиниць менше минулого  року.

Упродовж січня-березня 2017 року до відділу з обслуговування Центру надання адміністративних послуг звернулося-2830  суб’єктів звернень, видано  2573 результатів адміністративних послуг

            Найактуальніші питання, з яких звертаються до Центру надання адміністративних послуг – це земельні питання, питання з містобудування та архітектури, державної реєстрації фізичних осіб - підприємців, тощо.

             В районі забезпечено ресурсну та фінансово-інвестиційну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва.

          Станом на 01.04. 2017 суб’єктам підприємницької діяльності надано в оренду 631,86 м.кв. площі об’єктів спільної власності територіальних громад району.

       Сформовано перелік об’єктів спільної власності територіальних громад району, що не використовується та можуть бути передані в оренду, або відчужені загальною площею 6774, 9 м.кв.

Надходження від діяльності суб’єктів малого підприємництва до Зведеного бюджету району за звітний період року склали 35,8 млн.грн., що на 35,6 відс.більше відповідного періоду минулого року, в тому числі до місцевого бюджету - 29,2 млн.грн., що в 2,4 рази більше, до державного 6,6  млн.грн, що на 46,7 відс.. більше. Питома вага надходжень  від суб’єктів малого підприємництва до Зведеного бюджету району становить 41,7 відс, державного 19,6 відс., місцевого – 56,1 відс.

З початку поточного року споживчий ринок району поповнився 11- ма закладами роздрібної торгівлі, в тому числі в м.Сарни відкрито п’ять закладів, із них два торгівельних павільйони по реалізації продовольчих і непродовольчих

 

груп товарів, магазин – кафетерій «Люкс» і два магазини з реалізації непродовольчих груп товарів.

В сільській місцевості відкрито по два заклади роздрібної торгівлі на території Зносицької і Тутовицької сільських радах та по одному  закладу на території  Степанської і Немовицької місцевих радах. Загальна площа відкритих закладів складає 869,1 м.кв.

           Протягом першого кварталу в районі відкрито два заклади ресторанного господарства  - в м.Сарни піцерію по вул.Вишневій,58 А на 74 посадочних місця і на території Немовицької сільської ради - кафе «Портавто» на 24 посадочних місця.

           Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, що здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства в районі по останніх статистичних даних за   січень-вересень 2016 року становив 413,6 млн. грн. і у порівняльних цінах склав 82,8 обсягу січня-вересня 2015 року.                       У розрахунку на одну особу в середньому за місяць реалізовано товарів на суму  3980,5 грн.

       Станом на 01.04.2017 на території району функціонує 137 об’єктів побутового обслуговування населення, з них 31 заклад діє в сільській місцевості. Кількість зайнятих у сфері побутового обслуговування становить 434 особи.

    Із загального переліку побутових послуг по району найбільшу частку займають перукарські та косметичні послуги 43 одиниці (31,4 відс.), технічне обслуговування автомобілів - 20 од.(14,6 відс.), ремонт побутової техніки - 9 од.(6,6 відс.), ремонт і пошиття взуття – 8 од.(5,8 відс.) та інші.

   Оборот зовнішньої торгівлі товарами за 2016 рік (останні статистичні дані) склав 18,1 млн. дол. США, при цьому, обсяг експорту – 16,4млн. дол. США, імпорту –  1,37 млн. дол. США. Порівняно з 2015 роком експорт та імпорт скоротилися відповідно на 24,8 і 3,3 відс.

Зовнішньоторговельні операції товарами район здійснював з партнерами 31 країни світу.

Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Білорусії, Німеччини, Польщі.

Основу товарної структури експорту складали деревина і вироби з деревини, мінеральні продукти.

У загальному обсязі імпорту суттєва частка припадала на Німеччину, Китай, Білорусь, Польщу.

             У товарній структурі імпорту переважали машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, недорогоцінні метали та вироби з них, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них.

Сальдо зовнішньої торгівлі позитивне і становить 14,7 млн.дол.США.

         Бюджет районупо власних доходах загального фонду за І квартал 2017 року виконаний на142,8 відс., і становив 42,1 млн.грн., або перевиконання складає 12,6 млн.грн. До відповідного періоду минулого року ріст надходжень становить 14,9 млн. грн., або 54,5 відс.

В цілому по власних доходах загального фонду всі органи місцевого самоврядування забезпечили виконання затверджених показників на І квартал 2017  року.

Найвищий показник виконання бюджету по Вирівській сільській раді – 251,6відс.( додатково отримано 1135,8 тис.гривень, з них 720,2 тис.грн. по акцизному податку та 287,3 тис.грн. по платі за землю).

  До районного бюджету надійшло 21 млн.грн, що на 61,9 відс.(або на                             8,0 млн.грн) більше ніж у січні-березні 2016 року.

Виконання дохідної частини бюджету району по власних доходах забезпечено по 11 із 12 затверджених на звітний період джерел надходжень. Не забезпечено лише виконання надходжень по державному миту.(17,8 відс.)      

              За січень – березень 2017 року до зведеного бюджету зібрано                       85,9 млн. грн., що на 33,6 відс., або на 21,6 млн.грн. більше січня-березня 2016  року

               До Державного бюджету зібрано 33,9 млн.грн, що на 31,9 відс. або 8,2 млн.грн. більше до рівня минулого року.

              До місцевих бюджетів усіх рівнів зібрано 52,0 млн.грн, що на 34,7 відс. або на 13,4 млн.грн. більше рівня аналогічного періоду минулого року.  

   Завдання по податку з доходів фізичних осіб виконано на 35,7 відс, податку на прибуток підприємств на 60,6 відс, рентної плати за користування надрами на 15,7 відс, акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 7,9 відс., земельного податку та орендної плати на 93,5 відс., єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва на 41,9 відс,

 Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на 01.04.2017 склали 52,4 млн.грн., що становить                     138.4 відс.до завдання та 162,7 відс. до рівня аналогічного періоду минулого року .

Найбільше сплатили до бюджетів усіх рівнів бюджетоформуючі  підприємства –24,1 млн.грн., або 28 відсотки загальних надходжень по району:

-  ДП «Сарненське ЛГ» – 12,2 млн.грн.;
-  ДП «Клесівський лісгосп» – 5,0 млн.грн.;
-  Фірма «Журавлина»- 2,7 млн.грн.;

-  ТОВ «Північ – Центр ЛТД» – 1,6 млн.грн.;

-  ПАТ «Сарненський хлібозавод» – 2,3 млн.грн.;

-  КП Комбінат громадського харчування – 0,4 млн.грн.

 

Станом на 01.04.2017 податковий борг до Зведеного бюджету становить 13,2 млн.грн. і в порівнянні до 01.01.2017 сума податкової заборгованості збільшилась на 1649,0 тис.грн.

 Збільшення росту податкового боргу відбулося за  рахунок :

1) не сплати  поточних  податкових  зобов’язань в сумі 705,5 тис.грн, а саме:

-ПАТ «Мостобуд» - 41,7 тис.грн.,
-КП «Сарнитеплосервіс» - 608,5 тис.грн.,
-Підприємство КВК-46 - 55,3 тис.грн;
2) нарахувань по контрольно-перевірочній роботі в сумі 1839,5 тис.грн.

- Філія ”Сарненська  ДЕД” ДП ”Рівненський  облавтодор” ВАТ „Державна акціонерна компанія” „Автомобільні дороги України”- 700,0 тис.грн. (податок на доходи фізичних осіб);

- КП «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради- 146,5 тис.грн. (податок на доходи фізичних осіб);

- Клесівське кар”єроуправління -10,0 тис.грн.;
- Губеня М.Л. - 983,0 тис.грн. (митні платежі).

3) підприємств-боржників, які перейшли з інших ДПІ в сумі 272,9 тис.грн., а саме:

-  ТОВ «Цитрус»- 248,4 тис.грн.;
-  ТОВ «НПЦ Трейд»-11,4 тис.грн.;
-  ТОВ «Політок»-13,1 тис.грн.

Відповідно до чинного законодавств в районі забезпечується своєчасна і в повному обсязі виплата пенсій та їх перерахування. Середній розмір призначеної пенсії станом на 01.04.2017 склав 1591,62 грн і зріс проти 01.04.2016 на 6,3 відс.або на 94,62 грн. (на 01.04.2016- 1497 грн.).

Виконання доходної частини бюджету Пенсійного фонду за рахунок власних коштів за 1 квартал 2017 року склало – 513,7 тис.грн. або 99,7 відс. до планових показників.

         Заборгованість по страхових внесках суб’єктів господарювання перед бюджетом Пенсійного фонду скоротилась до початку року на                                 396,9 тис.грн. (7,6 відс) і на 01.04.2017 становила 4,8 млн. грн. в т.ч. борг по страхових внесках – 1009,2 тис. грн., борг по відшкодуванню пільгових пенсій – 3795,0 тис. грн.

            Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника у 2016 році (останні статистичні дані) становила 4324  грн , що у 2,7 рази вище законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати ( у грудні 2016 року - 1600 грн).Порівняно з 2015 роком рівень заробітної плати збільшився на 30,3 відс або на 1005 грн. Розмір заробітної плати по району у 2016 році на 0,9 відс., або на 40,0 грн не досягав середньо обласного рівня.

             За звітний період проведено три засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат де заслухано звіти 37 керівників підприємств, установ, організацій і СГД – фізичних осіб, які мають заборгованість з виплати заробітної плати, зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, по платежах до соціальних фондів та виплачують заробітну плату нижче мінімальної, встановленої законодавством.

 Протягом першого кварталу 2017 року за призначенням різних видів соціальної допомоги звернулось 2798 чол., призначено та виплачено за їх зверненнями 2707 допомог на суму 63,5 млн. в т.ч. за рахунок субвенції з державного бюджету на суму 63,1 млн.грн, заборгованість відсутня.

         Призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 11962 сім’ям,  профінансовано 75,2 млн.. грн., заборгованість становить 47,2 млн. грн. На тверде паливо та скраплений газ призначено субсидію 499 сім`ям, профінансовано 260,2 тис. грн., заборгованість становить 1488,4 тис. грн.

             В І кварталі 2017 року на облік поставлено 13 осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції на тимчасове проживання, 126 сім’ям виплачено допомогу на суму 254,2 тис. грн., заборгованість відсутня.

         Працівниками територіального центру надано послуг 2849 громадянам.. За результатами медичного обстеження взято на обслуговування 61 одиноку непрацездатну особу.

         Надано матеріальної допомоги із районного фонду «Допомога» 127 громадянам на суму 75,0 тис.грн.

        Станом на 1 квітня  2017 року чисельність зареєстрованих безробітних в районі становила 1311 осіб, що на 212 осіб більше до відповідного періоду минулого року.(на 01.04.2016-1099 осіб).          

З початку 2017 року в районі за направленням центру зайнятості  працевлаштовано 751 особу, що на 101 особу, або на 15,5 відс. більше, ніж у січні-березні 2016 року.

За рахунок здійснення компенсації витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 28 безробітних громадян,проти 17 осіб у відповідному періоді минулого року..

В січні-березні 2017 року за сприяння служби зайнятості працевлаштовані 9 учасників АТО, в тому числі троє шляхом вступу на контрактну службу в Збройні Сили України, один працевлаштований самостійно за межами області.

До громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру було залучено 42 громадяни, що на 5 осіб менше попереднього року.

Кількість роботодавців, які поінформували центр зайнятості про наявність вакансій, у січні-березні 2017 року становила 282 одиниці, що на 22 відс.більше, ніж у 2016 році.

Навантаження на одне вільне робоче місце станом на 01.04.2017 року в Сарненському районі становила  20 осіб, проти 25 осіб на 01.04.2016.

На початок квітня 2017 року 1020 осіб отримують допомогу по безробіттю.(2016 рік- 832 особи). Середній розмір допомоги по безробіттю у березні 2017 року становив 1687,77 грн.проти 1195,41 грн у березні 2016 року.  

На території району працюють 5 комунальних підприємств.

Протягом І кварталу 2017 року у розвиток і функціонування житлово-комунального господарства району за рахунок місцевих бюджетів спрямовано 1,4 млн.грн.

Станом на 01 квітня 2017 року підприємствами житлово-комунального господарства району надано послуг на суму 7,0 млн.грн, що на 14,8 відс. більше минулого року. В розрізі видів послуг на 69,2 відс. збільшилися послуги з водопостачання та водовідведення .

З метою реалізації заходів з поетапного оснащення житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води протягом І кварталу 2017 року встановлено 24 квартирних лічильників холодної води (за відповідний період минулого року 40 лічильників). Стан оснащення житлового фонду квартирними лічильниками холодної води становить 85,2 відс..

На виконання програм з благоустрою з бюджетів місцевих рад було використано 1,3 млн. грн. Зокрема, місцевими радами проводились роботи по впорядкуванню сміттєзвалищ, в Сарненській міській раді додатково закуплено 20 контейнерів для збору твердих побутових відходів

З метою суттєвого поліпшення стану озеленення району, 31 березня 2017 року в м. Сарни біля пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій було висаджено понад 150 хвойних та фруктових саджанців дерев.

За рахунок впровадження енергозберігаючих заходів та переведення в минулих роках котелень на місцеві види палива в закладах освіти протягом опалювального сезону 2016-2017 року вдалося скоротити споживання природного газу на 40 тис.м.куб газу в порівнянні опалювальним сезоном 2015-2016 року.

Актуальним залишається питання погашення заборгованості за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги. Протягом І кварталу 2017 року з урахуванням боргів минулих років збільшилася заборгованість за спожиту електроенергію на 53,7 відс, спожитий природний газ на 6,0 відс., за спожиту теплову енергію в 7,0 разів, за надані послуги з утримання будинків і прибудинкових територій на 3,6 відс. Збільшення заборгованості за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги частково зумовлено підвищенням тарифів, зменшенням норм споживання на пільги та субсидії, низькою платоспроможністю населення.

Протягом січня-березня 2017 року КП «Сарнитеплосервіс» природний газ не споживався, станом на  01.04.2017 залишається борг в сумі 3404,7 тис. грн.

Здійснювалися заходи щодо підвищення платіжної дисципліни шляхом інформаційно-роз’яснювальної та претензійно-позовної діяльності. З початку року комунальними підприємствами району подано 493 претензій на суму 499,843 тис.грн., з них добровільно погашено заборгованості на суму                         35,1 тис.грн., з них по договорах реструктуризації погашено 5,6 тис.грн.

 
 

РОЗРАХУНКИ ЗА СПОЖИТІ ЕНЕРГОНОСІЇ ТА НАДАНІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Енергоносії, категорія
Борг на 01.01.2017 тис. грн.
З початку року з наростаючим (січень-березень)
Борг на 01.04.2017
тис. грн.
Борг(+), переплата (-) поточного року,
тис. грн.

спожито
тис. грн.

оплачено
тис. грн.

Рівень оплати %
Електроенергія,
 в т.ч.
6655,2
57487,6
53913,4
93,8
10229,4
3574,2
населення
5604,6
15745
14332,6
91,0
7017
1412,4
місцевий бюджет
0
4848,9
4845,9
99,9
3
3,000
Природний газ,
в т.ч.
31720,190
78081,932
44503,739
56,9
33629,841
1909,651
Населення (з піл. і субс)
31693,9
74331,716
40969,770
55,1
33361,946
1668,046
місцевий бюджет
0
3232,806
3197,567
98,9
35,238
35,238
Підприємства комунальної теплоенергетики за газ
3404,7
0
0
0
3404,7
0
Теплова енергія,
в т.ч.
96,0
3416,8
2840,6
83,1
672,2
576,2
населення
403,9
222,3
219,7
98,8
406,5
2,6
місцевий бюджет
-297,7
2063,6
1697,8
82,2
68,1
-229,6
Водопостачання та водовідведення,
в т.ч.
345,6
2158,3
2262,6
104,8
241,3
-104,3
населення
70,2
942,3
1126,1
119,5
-113,6
-183,8
місцевий бюджет
1,6
211,2
210,4
99,6
2,4
0,8

Утримання будинків та прибудинкових територій,

  в т.ч.:

736,4
1432,6
1406,3
98,2
762,7
26,3
населення
559,6
972,6
946,2
97,3
586,0
26,4

Здійснювалися заходи щодо підвищення платіжної дисципліни шляхом інформаційно-роз’яснювальної та претензійно-позовної діяльності. З початку року комунальними підприємствами району подано 493 претензій на суму 499,843 тис.грн., з них добровільно погашено заборгованості на суму                         35,1 тис.грн., з них по договорах реструктуризації погашено 5,6 тис.грн.

 

Начальник відділу економічного розвитку

і торгівлі адміністрації                                                                    Н.Меснікович