№ 189 від 10 травня 2017 року "Про затвердження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2017 рік"

10 травня 2017 року                                                                                 № 189

Про затвердження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2017 рік

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації          від 28.04.2017 №249 “Про перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету в 2017 році”, керуючись пунктом 3 рішення Сарненської районної ради від 23.12.2016 №343 “Про районний бюджет на 2017 рік” :

1.                Збільшити доходи загального фонду районного бюджету на 2017 рік за кодом 41030800 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот” на суму 589800,00 грн. згідно з      додатком 1.

2. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету на 2017 рік головному розпоряднику коштів – управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації на 589800,00 грн. за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                               Я.Яковчук