№ 208 від 22 травня 2017 року "Про проведення Олімпійського дня у Сарненському районі"

22 травня 2017 року                                                                                       № 208

Про проведення Олімпійського дня у Сарненському районі

Відповідно до статей 22, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.05.2017 № 261 «Про проведення Олімпійського дня у Рівненській області»:

1. Провести у червні 2017 року Олімпійський день у Сарненському районі.

При проведенні заходу керуватись розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16 червня 2011 року № 305 "Про затвердження Положення про проведення Олімпійського дня у Рівненській області",                зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у Рівненській області              16 червня 2011 року за № 33/996.

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення Олімпійського дня у Сарненському районі (далі – організаційний комітет) у складі згідно з додатком.

3. Відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації:

3.1. забезпечити проведення Олімпійського дня в Сарненському районі;

3.2. про виконання розпорядження голови облдержадміністрації                           від 10.05.2017 № 261 «Про проведення Олімпійського дня у Рівненській області» інформувати управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації до 20 липня 2017 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Н.Параницю.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук

до розпорядження голови Сарненської

районної державної адміністрації

22.05.2017 № 208

Склад організаційного комітету з підготовки та проведення Олімпійського дня у Сарненському районі

Параниця Наталія Миколаївна

- заступник голови райдержадміністрації, голова організаційного комітету

Михайлицький Віктор Олександрович

- виконуючий обов’язки завідувача сектору молоді і спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, секретар організаційного комітету

Члени  організаційного  комітету

Бікус Григорій Федорович
- методист відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Бородавка Сергій Петрович

- керівник кафедри фізичного виховання Сарненського педагогічного колледжу РДГУ (за згодою)

Дякова Зоя Іванівна

- виконуюча обов’язки начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

Жабчик Андрій
Федорович

- керівник фізичного виховання ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» (за згодою).

Коркош Світлана Максимівна

- начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Набухотна Галина Іванівна

- головний спеціаліст по молоді та спорту Сарненської міської ради (за згодою)