01.06.2017 - Свято села Вири

21 травня  в закладі культури села Вири відбувся святковий концерт з нагоди дня села за участю аматорів сцени комунального закладу «Сарненський районний будинок кульури».  Присутніх зі святом привітали сільський голова Богдан Григорович Опалько та настоятель Свято-Миколаївського храму села отець Олександр, бажали здоров’я і миру, Божого благословення, злагоди і любові у родинах односельчан. Кращих господарів, видатних людей села, старожилів, іменинників, багатодітні родини, ювілярів відзначили грамотами. Своє мистецтво глядачам дарували учасники зразкового аматорського ансамблю танцю «Струмочок» (керівник Михайло Володько), народного аматорського вокального ансамблю «Намисто»   (керівник Микола Угрин), народного аматорського театру мініатюр (керівник Сніжано Вакулко), солісти Яна Куришко, Сергій Гаврилюк, Людмила Панекало, переможці всеукраїнських та міжнародних фестивалів вокальний дует «Білі береги», вокальне тріо  у складі Миколи Угрина, Леоніда Давидюка та Віталія Круглика. Гарні враження лишились у аматорів сцени від теплих усмішок, щирих оплесків гостинних вирівчан, які в свою чергу отримали приємні хвилини відпочинку від зустрічі з гарною піснею і запальним українським танком.