голови  районної  державної  адміністрації

14червня  2017 року
                      № 231

На підставі  законів  України  “Про  місцеві  державні  адміністрації”, “Про адміністративні   послуги”,   постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  17 жовтня  2012 року № 1051  “Про  затвердження Порядку ведення Державного земельного  кадастру”, розпорядження Кабінету Міністрів  України  від 16 травня 2014 року № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” зі змінами,  Порядку проведення робіт із створення комплексної системи захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційній системі (НД ТЗІ 3.7-003-2005), затвердженого наказом Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту  інформації  Служби  безпеки  України  від  08  листопада  2005  року   №  125   із   змінами   внесеними    наказом   Адміністрації   Держспецзв’язку   від   28 грудня 2012 року  № 806 та з метою підключення типового робочого місця стороннього користувача до автоматизованої системи Державного земельного кадастру у відділі з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації:

1.  Покласти на адміністратора відділу з обслуговування Центру надання адміністративних послуг – Тверду Ольгу Михайлівну, функції адміністратора безпеки функціонального програмного забезпечення Державного земельного кадастру у відділі з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації.

2. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                          Я.Яковчук