№ 240 від 22 червня 2017 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 14 лютого 2017 року № 56"

22 червня  2017 року                                                                                          № 240

Про внесення змін до

розпорядження голови

райдержадміністрації від

14 лютого 2017 року № 56

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»:

1.  Внести до розпорядження голови  райдержадміністрації від 14 лютого 2017 року № 56 «Про утворення та затвердження конкурсного комітету з визначення

автомобільних перевізників» зміни, виклавши склад конкурсного комітету з визначення  автомобільних перевізників у новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 18 травня 2017 року № 201 «Про внесення змін до розпорядження  голови райдержадміністрації від14 лютого 2017 року № 56».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної  державної адміністрації Назарця І.П.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                            І.Назарець

до розпорядження голови

22 червня 2017 року  №  240