29 червня  2017 року                                                                                         № 249

Про внесення змін до

розпорядження голови

райдержадміністрації від

30 травня 2017 року № 214

«Про розроблення детального

плану території господарського

двору в адміністративних межах

Кузьмівської сільської ради

(за межами населеного пункту) »

Відповідно до заяви  ТОВ  «ВІЛЬГЕЛЬМ ЛАНДБЕРГ»  від 27.06.2017     вх. № 01/16-376/17 у зв’язку із заміною інвестора із ТОВ «І.З.Трейд» на ТОВ «ВІЛЬГЕЛЬМ ЛАНДБЕРГ»:

1.  Внести зміни до розпорядження голови  райдержадміністрації від 30 травня 2017 року № 214 «Про розроблення детального плану території господарського двору в адміністративних межах Кузьмівської сільської ради (за межами населеного пункту) », а саме: у пукті 2  розпорядження назву ТЗОВ «І.З.Трейд» замінити на ТОВ «ВІЛЬГЕЛЬМ ЛАНДБЕРГ».

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної  державної адміністрації Назарця І.П.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                            І.Назарець