12.07.2017 - Зміни у податковому законодавстві обговорили на семінарі у Сарненській ОДПІ

В актовому залі Сарненської ОДПІ нещодавно відбувся семінар за участю фахівців відділу організації роботи ГУ ДФС у Рівненській області та філії ДП «Сервісно-видавничий центр» у Рівненській області.
Відкрила семінар перший заступник начальника - начальник відділу обслуговування платників Сарненської ОДПІ Жанна Федорова. Вона подякувала платникам за своєчасну та повну сплату податків, що є основою наповнення бюджету, привітала з наступаючим професійним святом – Днем бухгалтера України та побажала миру, злагоди, добра і цінування зі сторони керівництва нелегкої праці бухгалтера.
Тетяна Вакольчук, головний державний інспектор відділу організації роботи ГУ ДФС у Рівненській області, під час семінару роз’яснювала платникам податків норми чинного податкового законодавства з врахуванням змін, а саме: щодо порядку подання звітності та сплати податку на прибуток та податку на додану вартість; про Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН; щодо справляння податку на доходи фізичних осіб та військового збору, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; про зміни до декларації з акцизного податку та акцизної накладної; про податкові соціальні пільги та податкові знижки, особливості оподаткування спадщини у 2017 році; про застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання, які здійснюють продаж побутової техніки; про подання звітності через Електронний кабінет платника податків; зміни до порядку надання індивідуальних податкових консультацій та ін.
Надія Гелешко, провідний фахівець філії ДП «Сервісно-видавничий центр» у Рівненській області, акцентувала увагу присутніх на оплаті праці та трудових відносинах.
Всім учасникам семінару були надані конкретні відповіді на питання, які їх цікавили.