№ 283 від 17 липня 2017 року "Про затвердження складу робочої групи для здійснення контролю за проведенням обліку дітей і підлітків шкільного віку"

17  липня   2017  року                                                                           № 283

Керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п. 5 Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. №646:

1.       Затвердити склад робочої групи для здійснення контролю за проведенням обліку дітей і підлітків шкільного віку згідно з додатку, що додається.

2.       Розпорядження голови районної державної адміністрації від   11 січня 2013 року № 12 визнати таким, що втратило чинність.

3.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Сарненської районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                           Я. Яковчук

до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації

17 липня  2017 року № 283

Склад

робочої групи для здійснення контролю за проведенням

обліку дітей і підлітків шкільного віку

Параниця Наталія Миколаївна – заступник голови Сарненської районної державної адміністрації, керівник робочої групи.

Члени робочої групи:

Адамець Ігор Іванович – старший інспектор з ювенальної превенції відділу поліції.

Гаврилюк Ростислав Богданович – начальник служби у справах дітей Сарненської райдержадміністрації.

Коркош  Світлана  Максимівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації.

Куришко Олена Павлівна – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації.

Набухотна Галина Іванівна – головний спеціаліст міськвиконкому по роботі з молоддю та спорту.

Ткач Оксана Михайлівна – методист Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської  райдержадміністрації.

Керівник апарату райдержадміністрації                                        В. Стельмах