№ 370 від 29 серпня 2017 року "Про створення постійно діючої групи щодо перевірки надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури"

29 серпня 2017 року                                                                            № 370

На виконання пункту 14 протоколу селекторної наради з питань підготовки навчальних закладів до 2017/18 навчального року, що відбулася 15.08.2017 в  м. Дніпрі під головуванням Прем’єр-міністра України     Гройсмана В.Б. щодо забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, а також будівель адміністративного призначення:

1. Утворити постійно діючу робочу групу для перевірки надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури.

2. Робочій групі:

2. 1         . Розробити графік перевірок об’єктів на період до кінця 2017 року та 2018 рік.

2. 2                            . Інформацію про хід перевірок та результати надавати щомісячно до  01 числа за попередній звітний місяць департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації в паперовому та електронному вигляді.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти заступника голови районної державної адміністрації  Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                                Я.Яковчук

до розпорядження голови

29.08.2017  № 370

СКЛАД