№ 409 від 25 вересня 2017 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

голови районної  державної адміністрації

25 вересня 2017  року                                                                                       409

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесними грамотами райдержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників освіти:

БЕРЕГОВЕЦЬ
Олену Василівну

- заступника директора з навчально-виховної роботи Тріскинської загальноосвітньої школи                        І-ІІІ ступенів

БІЛЕЦЬКУ
Олену Давидівну

- викладача психології Сарненського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету

БУНЕЧКО
Олену Григорівну
- вихователя дошкільного закладу №1 «Дзвіночок»
м. Сарни

ВЕРЕТЮК
Тетяну Василівну

- викладача спеціальних предметів Вищого професійного училища №22 м. Сарни

КОРЕНЬ
Галину Володимирівну

- директора Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

МАРКЕВИЧ
Ольгу Вікторівну

- вчителя географії Ремчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

МИЧКУ
Ларису Олексіївну

- заступника директора з навчальної роботи комунального закладу «Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради

МОМОТОК
Валентину Іванівну
- вчителя історії Бутейківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

НОВАК
Олену Вікторівну

- заступника директора з виховної роботи комунального закладу «Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради

УЛЬМАСБАЄВУ
Ольгу Анатоліївну

- викладача Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей»

ФЕДОРОВИЧ
Вікторію Геннадіївну

- директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Сарни

2. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                                 Я.Яковчукк