№ 424 від 03 жовтня 2017 року "Про затвердження переліків об’єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально- економічної компенсації ризику населення, яке проживає на"

03  жовтня  2017 року                                                                                         № 424

Про затвердження переліків об’єктів,
що фінансуються у 2017 році за
рахунок  субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам на
фінансування заходів соціально-
економічної компенсації ризику
населення, яке проживає на території
зони спостереження у Сарненському
районі

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 № 91 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» (далі субвенція), зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 №260 «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.09.2017 № 260 «Про внесення змін до переліків об’єктів,  що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження»:

1. Затвердити переліки об’єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів  соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на

території зони спостереження у Сарненському районі, згідно з додатками .

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації врахувати ці переліки при внесенні змін до районного бюджету на 2017 рік.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної  державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                            Я.Яковчук