№ 426 від 03 жовтня 2017 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 11 серпня 2017 року № 327 «Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджет"

03 жовтня 2017 року                                                                                       № 426

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від         11 серпня 2017 року № 327 «Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів  щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у Сарненському районі»

На підставі звернення відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації від 22.09.2017  №01-22-2092, щодо зняття видатків з «Будівництва спортивного майданчику в с. Кричильськ Сарненського району у сумі 1400,0 тис. грн. та відповідно спрямування коштів на «Будівництво спортивного майданчику Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 по вул. Миколи Амосова, 23 у м. Сарни, Рівненської області», а також кошти, які передбачені на «Будівництво спортивного майданчику в                   м. Сарни по вул. Я.Мудрого» у сумі 1400,0 тис. грн. спрямувати на капітальні трансферти для Сарненського стадіону «Мрія» на «Будівництво спортивного майданчику в м. Сарни по вул. Я. Мудрого» - 1400, тис. грн.

1. Внести  зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від            11 серпня 2017 року № 327, а саме: викласти в новій редакції  додаток до розпорядження «Перелік об'єктів, що фінансуються  у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у Сарненському районі  (видатки розвитку)» згідно додатку.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                Я.Яковчук