№ 470 від 30 жовтня 2017 року "Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки"

30 жовтня  2017 року                                                                                № 470

Про комісію по встановленню

розміру орендної плати за

земельні ділянки

Керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення ефективної роботи комісії по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки:

1. Затвердити Положення про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки згідно з додатком 1.

2. Затвердити склад комісії по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки згідно з додатком 2.

3. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 28 січня  2003 року № 32 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки», від  03 червня 2011 року №270 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 28 січня 2003 року №32 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки», та пункт 1  розпорядження голови райдержадміністрації від 05 грудня 2016 року №463 «Про внесення змін до розпоряджень голови Сарненської райдержадміністрації від 03.06.2011 №270, від 29.09.2014  №319».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                            Я.Яковчук

голови райдержадміністрації

30 жовтня 2017 року № 470

про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки

1.Комісія по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки (далі-комісія) є постійно діючим дорадчим органом при райдержадміністрації.

2.Комісія в своїй роботі керується Конституцією України, Земельним кодексом України, законами і постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами Кабінету Міністрів України та іншими нормативними актами.

3. Основним завданням комісії є:

- визначення розміру орендної плати за земельні ділянки, які надаються в оренду райдержадміністрацією;

- підготовка пропозицій щодо встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки, що надаються в оренду обласною державною адміністрацією.

4. Керівництво комісією здійснюється головою, який за посадою є одним із заступників голови райдержадміністрації, до повноважень якого згідно розподілу функціональних повноважень, віднесено питання забезпечення контролю за використанням та охороною земель. До роботи комісії можуть запрошуватися у встановленому порядку спеціалісти різних галузей. Голова і члени комісії працюють на громадських засадах.

5. Комісія здійснює свою діяльність гласно. Засідання комісії проводяться в міру необхідності.

6. Визначення  розміру орендної плати за земельні ділянки проводиться на підставі довідки про грошову оцінку відповідної земельної ділянки, що надаються в оренду.

7. На засіданні комісії обговорюються можливі варіанти розміру орендної плати. При погодженні всіма членами комісії одного з варіантів, приймається остаточне рішення.

8. Остаточне рішення про розмір орендної плати оформляється у формі акту погодження розміру  орендної плати за земельну ділянку, який затверджується головою райдержадміністрації.

9. Орендна плата за земельні ділянки встановлюється у грошовій формі та справляється в межах та порядку, встановленому Податковим кодексом України.

10. За потреби, комісією обумовлюються інші істотні умови договору оренди земельної ділянки.

11. На засіданні комісії можуть вирішуватися і інші питання, пов’язані з передачею земельних ділянок в оренду, зокрема, щодо збільшення в установленому порядку, розмірів орендної плати.

12. Договір оренди землі від імені райдержадміністрації підписується головою райдержадміністрації або за його відсутності з поважних причин (хвороба, відпустка, відрядження) першим заступником голови районної державної адміністрації.

Керівник апарату адміністрації                                                             В. Стельмах

до розпорядження голови

30 жовтня  2017 року № 470

СКЛАД КОМІСІЇ

по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки

Заступник голови райдержадміністрації відповідно дорозподілу функціональних обов'язків, голова комісії;

Члени комісії:

завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації;

начальник Сарненської  ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області;

начальник відділу у Сарненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області (за згодою);

начальник  фінансового управління райдержадміністрації;

Керівник апарату адміністрації                                                        В.Стельмах