№ 440 від 19 жовтня 2017 року "Про проведення у 2017 році оцінювання фізичної підготовленості населення Сарненського району"

19 жовтня 2017 року                                                                                                   № 440

Відповідно до статей 6, 13, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України                      від 09 грудня 2015 року № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», наказу Міністерства молоді та спорту України від 15 грудня 2016 року № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10 лютого 2017 року за № 195/30063, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14 вересня 2017 року № 525 «Про проведення у 2017 році оцінювання фізичної підготовленості населення Рівненської області», з метою проведення оцінювання фізичної підготовленості населення Сарненського району:

1. Навчальним закладам усіх типів незалежно від форм власності, рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних, міської рад, підприємствам, установам, організаціям провести упродовж жовтня 2017 року оцінювання фізичної підготовленості населення Сарненського району з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року   № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», наказу Міністерства молоді та спорту України від 15 грудня 2016 року № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного  оцінювання фізичної підготовленості населення України», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України               10 лютого 2017 року за № 195/30063.

2. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечити прийняття інформації про проведення оцінювання фізичної підготовленості населення до 01 листопада 2017 року від загальноосвітніх навчальних закладів району за формою згідно з додатком 5 до Інструкції про організацію проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України (далі - Інструкція), затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 15 грудня 2016 року № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 лютого 2017 року за № 195/30063.

3. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних, міської  рад, районній організації Всеукраїнського фізкультурно - спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України, Сарненській дитячо-юнацькій спортивній школі, дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос», підприємствам, установам, організаціям інформувати про проведення оцінювання фізичної підготовленості населення до 01 листопада 2017 року відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за формою згідно з додатком 5 до Інструкції.

4. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації інформувати до 15 листопада 2017 року управління освіти і науки облдержадміністрації про проведення оцінювання фізичної підготовленості населення в навчальних закладах усіх типів незалежно від форм власності за формою згідно з додатком 6 до Інструкції.

5. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації інформувати до 15 листопада 2017 року управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації про проведення оцінювання фізичної підготовленості населення на підприємствах, установах, організаціях за формою згідно з додатком 6 до Інструкції.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Н.Параницю.

Голова адміністрації                                                                                    Я.Яковчук