№ 512 від 21 листопада 2017 року "Про затвердження акта про визначення розмірів збитків, заподіяних в зв’язку з вилученням земельних ділянок"

21 листопада  2017 року                                                                                    № 512

Про затвердження акта про
визначення розмірів збитків,
заподіяних в зв’язку з
вилученням земельних ділянок

За результатами роботи комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам, утвореної розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від  29 липня 2014 року № 236 «Про створення комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам» із змінами, керуючись пунктом 2 Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року № 284, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Затвердити акт про визначення розмірів збитків, які будуть завдані державному підприємству «Клесівське лісове господарство» в зв’язку з вилученням земельних ділянок ТОВ «Вирівський гранітекспо» для розробки Ясногірського-1 родовища гранодіоритів, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                             Я.Яковчук