№ 526 від 28 листопада 2017 року "Про внесення змін до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015-2018 роки"

28 листопада 2017 року                                                                                        № 526

Про внесення змін до

районної  програми соціального

захисту учасників антитерористичної
операції на 2015-2018 роки

Відповідно до статей 13, 17, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання листа Рівненської обласної ради № 15-1466/01 від 01.09.2017 щодо передбачення коштів для компенсації на виготовлення документації із землеустрою щодо надання у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва та особистого селянського господарства учасникам антитерористичної операції:

1.      Схвалити зміни до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015-2018 роки (далі - Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації                     від 29 квітня 2015 року № 155 та затвердженої рішенням районної ради                 від 21 травня 2015 року  № 1205, згідно з додатком.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації подати зміни до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М..

Голова адміністрації                                                                                       Я.Яковчук

до розпорядження голови
28 листопада 2017 року № 526

Зміни до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015 - 2018 роки

У додатку до Програми «Заходи з виконання районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015 - 2018 роки»:

пункт 8 викласти в такій редакції:

Виконавці
Термін виконання,
джерела фінансування

Прогнозний  обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис.грн.

У тому числі за роками

8

Організація робіт та сприяння у виготовленні землевпорядної документації щодо надання у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд, ведення садівництва та особистого селянського господарства

Відділ у Сарненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області