№ 585 від 20 грудня 2017 року "Про організацію підготовки штабу району територіальної оборони №5 на 2018 рік"

20 грудня 2017 року                                                                                     № 585

Про організацію підготовки
штабу району територіальної

оборони  №5  на 2018 рік

Відповідно до Положення про територіальну оборону України, затвердженого Указом Президента України від 23 вересня 2016 року               №406/2016, програми підготовки з питань організації роботи штабу зони (штабів районів) територіальної оборони, затвердженої командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України, на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 13 грудня 2017 року №751 “Про організацію підготовки штабу зони (штабів районів) територіальної оборони на 2018 рік”, з метою подальшого удосконалення системи підготовки посадових осіб штабу району територіальної оборони №5 на 2018 рік:

1. Військовому комісару Сарненського районного військового

комісаріату - начальнику штабу району територіальної оборони №5  Федоруку О.М. до 25 грудня 2017 року:

1.1.  Розробити:

- план підготовки штабу району територіальної оборони №5 (Сарненський район) на 2018 рік;

-   розрахунок годин з предметів навчання;

-   тематичний розрахунок навчального часу на рік;

- план самостійної підготовки посадових осіб штабу району територіальної оборони №5.

1.2. Підготовку штабу району територіальної оборони №5 здійснювати шляхом проведення зборів, щомісячних занять та самостійної підготовки. В ході проведення навчань, тренувань з територіальної оборони вдосконалювати практичні навички посадових осіб.

1.3. Підсумки підготовки штабу району територіальної оборони №5 проводити щомісяця. За результатами проведених заходів видавати накази. Витяги з наказів доводити до завідувача сектору оборонної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації та органів, які входять до складу штабу району територіальної оборони.

1.4. У період проведення занять, зборів, тренувань та навчань забезпечити суворе дотримання правил прихованого управління, виконання встановленого порядку підготовки, зберігання та роботи з документами, дотримання заходів безпеки.

1.5. Для участі з підготовки штабу району територіальної оборони №5 на 2018 рік залучити відповідні оперативні групи:

-   Сарненського міжрайонного відділу управління Служби безпеки України в Рівненській області;

-   Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області;

-  Сарненського районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області;

-     Сарненського міжрайонного відділення управління поліції охорони в Рівненській області;

-     Державної установи “Катеринівська виправна колонія” (№46),

а також керівників:

-         сектору оборонної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації;

- сектору цивільного захисту населення районної державної адміністрації.

2.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                  Я.Яковчук