07  грудня 2017 року                                                                                 № 545

В зв'язку із зміною інвестора Кедрича Миколи Володимировича на Момоток Тетяну Андріївну, враховуючи заяву громадянки Момоток Тетяни Андріївни від 20.11.2017 за № вх. 01/16-730/17, внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 11 травня 2017 року № 191 «Про розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в адміністративних межах Тутовицької сільської ради (за межами населеного пункту)», а саме пункт 2 розпорядження викласти в наступній редакції:

«2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території на земельну ділянку здійснити за рахунок коштів гр. Момоток Тетяни Андріївни (надалі – Інвестор).»

Голова адміністрації                                                                                Я.Яковчук