№ 598 від 28 грудня 2017 року "Про зменшення обсягів субвенції з державного бюджету на 2017 рік"

28 грудня 2017 року                      № 598

Про зменшення обсягів субвенції з державного бюджету  на 2017 рік

Відповідно до рішення Рівненської обласної ради від 22.12.2017 року №825 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», довідок Департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації від 26.12.2017 року №748 «Про зміни до помісячного розпису асигнувань загального фонду бюджету на 2017 рік» та №750 «Про зміни до помісячного розпису бюджету на 2017 рік», керуючись пунктом 3 рішення Сарненської районної ради від 23.12.2016 №343 “Про районний бюджет на 2017 рік” : 1. Зменшити доходи спеціального фонду районного бюджету на 2017 рік за кодом 41036600 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування" на суму 136469,92 грн. згідно з додатком 1.
2. Зменшити видатки спеціального фонду районного бюджету на 2017 рікна суму136469,92 грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядуваннязгідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                               Я.Яковчук