№ 557 від 15 грудня 2017 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 11 серпня 2017 року № 327 «Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджет"

15 грудня 2017 року                                                                                  № 557

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від         11 серпня 2017 року № 327 «Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів  щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у Сарненському районі»

Відповідно  до  розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №463-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» - із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №640-р «Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України»:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 серпня 2017 року №327, а саме викласти в новій редакції  додаток до розпорядження «Перелік об'єктів, що фінансуються  у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у Сарненському районі  (видатки розвитку)» згідно додатку.

2. Визнати таким що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 жовтня 2017 року №438 «Про внесення змін до розпорядження голови  райдержадміністрації  від  11  серпня  2017  року № 327 «Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2017 році за    рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на        здійснення заходів  щодо  соціально-економічного розвитку  окремих територій у Сарненському районі»

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                Я.Яковчук