№ 554 від 15 грудня 2017 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

голови районної  державної адміністрації

15  грудня 2017  року                                                                                       554

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 70-річчя Цепцевицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів:

МАСЛЯНЧУК
Людмилу Антонівну

- вчителя початкових класів Цепцевицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

СЕРГІЙЧУК
Галину Василівну

- заступника директора з навчально-виховної роботи Цепцевицької загальноосвітньої школи                 І – ІІІ ступенів;

СЛЮСАР
Тамару Олексіївну

- вчителя початкових класів Цепцевицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

2. Рекомендувати керівництву трудового колективу, який порушив клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                             Я. Яковчукк