№ 70 від 15 лютого 2018 року "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 29 січня 2018 року №34"

15  лютого  2018  року                                                                            № 70

Про визнання таким, що втратило
чинність розпорядження голови
райдержадміністрації від
29 січня 2018 року №34

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою приведення розпорядження голови райдержадміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 січня 2018 року №34 «Про створення конкурсної комісії по відбору професійно-технічних та вищих навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання для організації професійного навчання учасників антитерористичної операції» з моменту його підписання.

2.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                Я.Яковчук