19 лютого 2018 року                                                                                       № 80

У зв’язку з кадровими змінами в районній державній адміністрації для забезпечення виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13 квітня 2012 року № 176 «Про обласну раду з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків» (зі змінами) в районі:

1. Затвердити склад районної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у новій редакції згідно додатку.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 квітня 2017 року № 135 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 10.05.2012 № 170 «Про районну раду з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                Я. Яковчук

до розпорядження голови

19 лютого 2018 року № 80

районної ради з питань створення та забезпечення функціонування