№ 110 від 28 лютого 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 28 грудня 2017 року № 600 «Про редакційні уточнення найменування об’єктів (заходів), їх місцезнаходження, які фінансуються у 2017 році за рахунок"

28  лютого 2018 року                                                                                         № 110

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від           28 грудня 2017 року № 600 «Про редакційні уточнення найменування об’єктів (заходів), їх місцезнаходження, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам»

На підставі звернення відділу культури і туризму Сарненської райдержадміністрації від 27.02.2018  №01/26-44/18 щодо редакційного уточнення найменування об’єкту, який фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

1. Внести  зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від            28 грудня 2017 року № 600, а саме: назву об’єкту «Реконструкція корпусу №1 комунального закладу «Сарненська дитяча музична школа» за адресою              м. Сарни, вул. Просвіти, 12» змінити на назву «Реконструкція корпусу №1 Сарненської дитячої музичної школи в м. Сарни по вул. Просвіти, 12, Рівненської області (коригування кошторисної частини проекту)».

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                Я.Яковчук