№ 117 від 03 березня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної державної адміністрації

03 березня  2018 року                                                                                   117

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за № 5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня:

АНТОНЧИК
Наталію Яківну
- головного бухгалтера ТОВ «Торговий Дім Північ-Центр»

БІЛОТІЛ
Надію Іванівну
- старшого солдата військової частини А0153

ВЕТРОВУ
Людмилу Михайлівну
- доглядальницю за тваринами СГПП «Маяк»

КАНСЬКУ
Аллу Василівну

- директора дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 «Дзвіночок» м.Сарни

КАРПОВИЧ
Юлію Олександрівну

- завідувача протитуберкульозного диспансерного відділення комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради

МАЛЕЦЬКУ
Ларису Іванівну

- директора Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

ПОНОМАРЕНКО
Надію Миколаївну

- вчителя української мови та літератури Костянтинівської загальноосвітньої школи                    І-ІІ ступенів

ТРІЩУК
Валентину Петрівну
- депутата Сарненської районної ради

ТУТУКУ
Галину Степанівну

- завідуючу публічною бібліотекою №2 комунального закладу «Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Сарненської районної ради

ФІЛОНЧУК
Олену Петрівну

- кухаря їдальні державного підприємства «Сарненське лісове господарство» Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства

2. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                              Я. Яковчукк