№ 134 від 21 березня 2018 року "Про передачу ведення бухгалтерського обліку, завдань та функцій управління персоналом відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації та відділу культури і туризму Сарненської райдержадміністраці"

голови районної державної адміністрації

21  березня 2018 року                                                                                №134

Про передачу ведення бухгалтерського
 обліку, завдань та функцій управління
 персоналом відділу освіти, молоді та
 спорту Сарненської райдержадміністрації
 та відділу культури і туризму
 Сарненської райдержадміністрації

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби»:

1. Передати з 01 квітня 2018 року:

1.1. ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації з відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сарненської райдержадміністрації у відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації;

1.2. ведення бухгалтерського обліку відділу культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації з відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сарненської райдержадміністрації у відділ культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації;

1.3. завдання і функції управління персоналом відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації з сектору управління персоналом апарату Сарненської районної державної адміністрації у відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації;

1.4. завдання і функції управління персоналом відділу культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації з сектору управління персоналом апарату Сарненської районної державної адміністрації у відділ культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації.

2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сарненської райдержадміністрації – головному бухгалтеру Болтрик Г.Г. з            01 квітня 2018 року:

2.1. вивести із штатного розпису відділів, секторів та служб Сарненської районної державної адміністрації відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації в кількості 7 штатних одиниць;

2.2. вивести із штатного розпису відділів, секторів та служб Сарненської районної державної адміністрації відділ культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації в кількості 3 штатні одиниці;

2.3. подати в установленому законом порядку на погодження та затвердження зазначені зміни до штатного розпису відділів, секторів та служб Сарненської районної державної адміністрації;

2.4. подати на затвердження в установленому законом порядку зміни до кошторису, плану асигнувань на 2018 рік у зв’язку із зазначеними змінами.

3. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації Коркош С.М.:

3.1. подати в установленому законом порядку на погодження та затвердження штатний розпис відділу освіти молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації на 2018 рік в кількості 7 штатних одиниць;

3.2. подати на затвердження в установленому законом порядку кошторис, план асигнувань відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації на 2018 рік.

4. Начальнику відділу культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації Раковцю Е.К.:

4.1. подати в установленому законом порядку на погодження та затвердження штатний розпис відділу культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації на 2018 рік в кількості 3 штатні одиниці;

4.2. подати на затвердження в установленому законом порядку кошторис, план асигнувань відділу культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації на 2018рік.

5. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в межах фонду оплати праці працівників і видатків на утримання структурних підрозділів райдержадміністрації на 2018 рік провести розподіл асигнувань структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до цього розпорядження.

6. Завідувачу сектору управління персоналом апарату Сарненської районної державної адміністрації Сороці О.Й. передати кадрові справи державних службовців зазначених відділів згідно акту приймання-передачі начальникам відділів освіти, молоді та спорту Коркош С.М., культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації Раковцю Е.К.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                  Я Яковчук