№ 124 від 16 березня 2018 року "Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Кам’яне-Случанської сільської ради (за межами населеного пункту), для організації розміщення та експлуатації основних,"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16 березня 2018 року                                                                                    № 124

Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Кам’яне-Случанської сільської ради (за межами населеного пункту), для організації розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових, гірничодобувних, транспортних та інших підприємств.

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», керуючись розпорядженням голови райдержадміністрації від 17 листопада 2017 року№ 499 «Про розроблення детального плану території на земельну ділянку в адміністративних межах Кам’яне-Случанської сільської ради (за межами населеного пункту)», враховуючи, що проект детального плану території пройшов процедуру громадських слухань (обговорень), пропозиції від громадськості не надходили, детальний план території був розглянутий та погоджений на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації 14 березня 2018 року, на підставі заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд»  від 16.03.2018 щодо затвердження детального плану території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Кам’яне-Случанської сільської ради (за межами населеного пункту), для організації розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових, гірничодобувних, транспортних та інших підприємств:

1. Затвердити детальний план території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Кам’яне-Случанської сільської ради (за межами населеного пункту), для організації розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових, гірничодобувних, транспортних та інших підприємств.

2. Врахувати матеріали затвердженого детального плану території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Кам’яне-Случанської сільської ради (за межами населеного пункту), для організації розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових, гірничодобувних, транспортних та інших підприємств при коригуванні схеми планування території району.

3. Передати затверджений детальний план території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Кам’яне-Случанської сільської ради (за межами населеного пункту), для організації розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових, гірничодобувних, транспортних та інших підприємств  на зберігання у відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації як невід’ємну частину схеми планування Сарненського району.

4. Загальному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити оприлюднення детального плану території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Кам’яне-Случанської сільської ради (за межами населеного пункту), для організації розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових, гірничодобувних, транспортних та інших підприємств протягом 10 днів з дня його затвердження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                 Я. Яковчук