Дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з ДРФО – платників податків, можна занести до паспорта громадянина України

За зверненням платника податків – фізичної особи чи її представника контролюючий орган видає документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі (картка платника податків), відповідно до порядку, визначеного Положенням №822 (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті). У такому документі зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків (п.70.9 ст.70 ПКУ та п.7 розд.VII Положення № 822).
Крім того, відповідно п.70.10 ст.70 ПКУ та п.10 розд.VIІ Положення №822 будь-яким контролюючим органом на прохання фізичної особи до паспорта у формі книжечки можуть бути внесені (сьома, восьма або дев’ята сторінки) дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру за формою, наведеною в додатку 4 до Положення №822.
До паспорта у формі картки інформація про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру вноситься відповідно до законодавства, яким регулюється питання ведення Єдиного державного демографічного реєстру.
Тобто, підтвердженням достовірності реєстраційного номера облікової картки платника податків є документ, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі, або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру, внесені до паспорта відповідно до п.10 розд.VII Положення №822 (п.4 розд.XIII Положення №822).
ГУ ДФС у Рівненській області