Пільги зі сплати земельного податку для фізичних осіб змінено

ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що з 01.01.2018 року порядок надання пільг щодо сплати земельного податку для фізичних осіб змінено.
Так відповідно до ст. 281 Податкового кодексу від сплати податку звільняються:
■ інваліди першої і другої груп
■ фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років
■ пенсіонери (за віком)
■ ветерани війни та особи, на яких поширюються дія Закону № 3551
■ фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Пунктом 281.2 ст. 281 Податкового кодексу установлено, що звільнення від сплати податку за земельні ділянки для відповідної категорії фізичних осіб поширюється па одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:
* для ведення особистого селянського господарства — у розмірі не більш як 2 га;
* для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах — не більш як 0,25 га, в селищах — не більш як 0,15 га, в містах — не більш як 0,10 га;
* для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,01 га;
* для будівництва індивідуальних гаражів — не більш як 0,01 га;
* для ведення садівництва — не більш як 0,12 га.
Відповідно до оновленої редакції абзацу першого п. 281.2 ст. 281 Податкового кодексу звільнення від сплати податку за земельні ділянки для відповідної категорії фізичних осіб поширюється на всі земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.
Таким чином, з 01.01.2018 р. скасовано обмеження застосування пільги до однієї ділянки зі сплати земельного податку фізичним особам.
ГУ ДФС у Рівненській області