Алкогольному фальсифікату – НІ!

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Рівненської області в рамках проведення операції «Акциз-2018» та досудового розслідування кримінального провадження за та ч.1 ст. 204 КК України встановлено, що в одному з гаражних кооперативів громадянин м. Рівне організував реалізацію фальсифікованою алкогольної продукції населенню м. Рівне та Рівненської області.
За результатами проведених обшуків у 2 гаражних приміщеннях виявлено 137,6 дал вже готової продукції, розлитої в ПЕТ-пляшки, картонні коробки типу «Beg-in-Box» та скляну тару, 3,7 тис. пачок тютюнових виробів та 1,8 дал спирту для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.
Наразі весь фальсифікат вилучено, його орієнтовна вартість складає понад 210 тис. грн.
Слідчі дії тривають.
ГУ ДФС у Рівненській області