№ 168 від 19 квітня 2018 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Чабель Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19  квітня 2018 року                                                                                 №168

Про погодження проекту землеустрою

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті  46 Закону України «Про землеустрій», статей 17, 173, 186 Земельного кодексу України,  розглянувши клопотання Селищенської сільської ради від 14.03.2018 №02-08/94 та проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селаЧабель Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області :

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж               селаЧабель Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області .

2. Погодити зміни меж села Чабель Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села 23,3100 га земель згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                Я. Яковчук