№ 206 від 17 травня 2018 року "Про розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області за рахунок земель"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17  травня  2018 року                                                                                      № 206

Про розроблення детального плану

Розглянувши заяву ТОВ «УКРТАУЕР»  від 19.04.2018 щодо надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності; відповідно до статей 6, 13, 20, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за №1468/20206, державних будівельних норм України  ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»:

1. Розробити детальний план території для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) (надалі – детальний план території).

2. Взяти до уваги, що фінансування робіт з розроблення детального плану території на об’єкт здійснюватиметься  за рахунок коштів                            ТОВ «УКРТАУЕР» за їх згодою (надалі – Інвестор).

3. Визначити за погодженням з Інвестором організацію-розробника детального плану території (надалі – Розробник).

4. Укласти тристоронню угоду на розроблення детального плану території, вказаного у пункті 1 цього розпорядження, між Сарненською райдержадміністрацією, Інвестором та Розробником.

5. Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської районної державної адміністрації організувати:

- оприлюднення даного розпорядження шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Сарненської районної державної адміністрації у двотижневий термін з дня його реєстрації;

- розроблення детального плану території;

- проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

- розгляд детального плану території на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської районної державної адміністрації.

6. Розробнику детального плану території після розроблення, узгодження та громадського обговорення надати його Сарненській райдержадміністрації для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                 Я. Яковчук